Nestandartiniai korpusiniai baldai - www.rempalbaldai.lt
173
page-template-default,page,page-id-173,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Nestandartiniai korpusiniai baldai

UAB „Rempalas“ gamina ir nestandartinius korpusinius baldus

Kurdami savo namų interjerą neretai ieškome kuo įdomesnių sprendimų, kad sukurtume tik mums artimą jaukumą, stilistiką bei patogumą. Natūralu, kad tokiu atveju prireikia ir nestandartinių baldų – gali būti išskirtiniai jų išmatavimai, papildomas funkcionalumas bei medžiagos.

UAB „Rempalas“ gamina įvairius nestandartinius korpusinius baldus, kurie bus pritaikyti būtent Jūsų namams. Pagal Jūsų poreikius pritaikyti baldai ne tik sukurs išskirtinį namų stilių, tačiau ir palengvins kasdienį gyvenimą – erdvesni stalčiai arba lentynos puikiai gali sutalpinti didelį daiktų kiekį taip neapkraunant namų erdvės.

Vienas iš galimų nestandartinių korpusinių baldų pavyzdžių – šiuo metu itin populiarūs kosmetikos staliukai. Jie išties palengvina kiekvienos moters grožio rutiną, kuomet viską galima turėti vienoje vietoje.

Neretai prieškambario komplektus taip pat tenka gaminti pagal individualų užsakyma, mat įprasta, jog ši erdvė mūsų namuse yra itin maža. Joje esantys baldai turi būti labai funkcionalūs ir neužimti daug vietos, kad neapkrautume ir taip mažos erdvės. Prieškambario komplektas taip pat puikus pasirinkimas ir ne tik mažoms erdvėms, jie puikiai įsikompuonuoja ir didesniuose prieškambariuose, kuriuose gali padėti sukurti modernų interjerą – įmontavus veidrodžius ne tik sukuriamas didelės erdvės įspūdis, jie prideda interjerui modernumo. Todėl puikus pasirinkimas – tik Jūsų prieškambariui pritaikyti šiuolaikiniai baldai.

Nestandartinių baldų gamyba užsiimame jau daugelį metų, todėl galime pasiūlyti geriausius korpusinių baldų gaminimo sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius.  Kadangi nestandartinių baldų gamybai reikalingi tikslūs jų išmatavimai, Jūsų patogumui atvykstame į namus ir išmatuojame visas reikalingas erdves, reikalingas baldų gamybai.

Nors gali atrodyti, jog nestandartiniai baldai gaminami tik naujiems ar įmantriems būstams, tačiau tiesa ta, kad ir senesniuose namuose patogu turėti tik Jūsų erdvei pritaikytus baldus. Taip galėsite sukurti vientisą namų interjero stilių, ir, žinoma, turėti tik Jūsų poreikiams sukurtus baldus, kurie užtikrina patogų kasdienį gyvenimą.

Nestandartiniai korpusiniai baldai apima ir virtuvės komplektus, spintas, miegamojo ir svetainės baldus, baldus įmonėms ir viešosioms organizacijoms bei kitus korpusinių baldų sprendimus.

Kviečiame atvykti į baldų saloną „Rempalas“, įsikūrusį Nemuno baldų centro 2 aukštė, Baltijos pr. 2, Klaipėda.

 

Padėsime rasti Jums tinkamiausią nestandartinių baldų sprendimą!