Pufai ir suoliukai - Baldai Klaipėdoje - www.rempalbaldai.lt
15702
page-template-default,page,page-id-15702,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Pufai ir suoliukai

UAB „Rempalas“ rasite išskirtinį pufų ir suoliukų  (bankečių) pasirinkimą

Baldų salone „Rempalas“ Klaipėdoje galime Jums pasiūlyti įvairiausių minkštų baldų asortimentą. Įrenginėjant naujus namus, ar atnaujinant seno būsto interjerą, didesnės erdvės užpildymui tiesiog puikus pasirinkimas yra pufai bei banketės (dar vadinami suoliukais).

Jeigu įrenginėjamas kambarys yra erdvesnis, prie minkšto kampo ar sofos puikiai įsikomponuos masyvesnė banketė, o didelis gobelenų pasirinkimas leis sukurti būtent Jūsų namams būdingą stilistiką.

Kai namų erdvė yra šiek tiek mažesnė, žinoma, norisi kuo mažiau apkrauti erdvę sunkiais ir masyviais baldais, tad banketė su kojelėmis tam puikiai pasitarnaus. Tai ne tik funkcionalus baldas, tačiau ir puiki interjero detalė. Šiuo metu itin madingas spaustas audinys puikiai tiks prie klasikinio namų interjero stiliaus. Banketėms taip pat dažnai pasirenkama įvairių atspalvių dirbtinė oda, kuri sukuria prabangos ir elegancijos pojūtį.

Nepaisant to, kad banketės yra namų interjero dalis, ji gali atlikti ir skrynios funkciją. Banketė su žemesnėmis kojelėmis ir paslėpta dėže puikiai pasitarnaus smulkiems daiktams ar net patalynei sudėti.

Pufai taip pat yra tinkamas pasirinkimas norint neapkrauti namų erdvės. Kuomet tenka dažnai patraukti baldus iš vienos vietos į kitą, pufas yra nepamanimoma intjero dalis, lengvas, elegantiškas ir puikiai prie kitų minkštų baldų derantis komponentas. Pufus galima išsirinkti pagal kiekvieno poreikius, įvairių išmatavimų bei medžiagų.

Kviečiame atvykti į „Rempalas“ baldų saloną Klaipėdoje, Baltijos pr. 10 2 aukšte, padėsime išsirinkti būtent Jums tinkamiausią variantą.

suoliukas
pufai ir suoliukai

Pufai ir suoliukai