Sofos-lovos, foteliai - Baldai Klaipėdoje - www.rempalbaldai.lt
167
page-template-default,page,page-id-167,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Sofos-lovos, foteliai

Baldų salonas „Rempalas“ siūlo itin didelį sofų-lovų bei fotelių pasirinkimą!

sofos lovos
foteliai

Sofą turbūt galime rasti kone kiekvienuose namuose. Ir toks pasirinkimas padarytas ne atsitiktinai, sofa – vienas funkcionaliausių namų baldų. Lengvai priderinama prie namų interjero, ji gali atlikti ir kitą funkciją – įmontuota miegamoji dalis puikiai tinka taupantiems vietą. Tad miegamoji sofa – lova tampa praktišku Jūsų namų baldu, itin patogiu sulaukus svečių. O jeigu miegamojo mechanizmo nepageidajaute, tačiau nenorite apkrauti kambario nereikalingais daiktas, tikras išsigelbėjimas tampa į sofą – lovą įmontuota daiktadėžė.

Daugeliui erdvių tinkantis pasirinkimas puikiai pasitarnauja kaip pagrindinis namų interjero akcentas. Be to, prie sofų-lovų nesunku parinkti ir puikiai interjere derančias pagalvėles, kurios savo spalvine gama ar tekstūromis idealiai įsilieja į bendrą patalpos interjerą ir taip sukuria išskirtinį stilių.

Nesvarbu, ar rinksitės klasikinį, ar modernų stilių, didžiulė medžiagų, spalvinių gamų, mechanizmų ir gobelenų pasirinkimo galimybė leis surasti būtent Jūsų namams tinkamiausią variantą. Net menkiausios detalės, kaip porankių ar kojelių pasirinkimas gali sukurti visiškai kitokį vaizdą, tad renkantis sofą derėtų įvertinti kiekvieną smulkmeną. Juk šį baldą matysite ir naudosite kasdien.

Suprantama, kad šiuo metu siūlomas itin didelis skirtingų sofų pasirinkimas, tačiau nenusiminkite. Mūsų konsultantai padės Jums išsirinkti geriausias medžiagas, kurios priklausys nuo Jūsų norų. Esame šios srities profesionalai, nuolat atnaujinantys žinias ir sekantys šiuolaikines interjero dizaino tendencijas, tad rinkdamiesi sofą savo namams, užtikriname – nenusivilsite.

Prie sofos dažnai siūloma išsirinkti ir šalia derančius fotelius. Žinoma, nors vienas populiariausių pasirinkimų išlieka sofos bei fotelių komplektai, tačiau šiuolaikinės tendencijos diktuoja kiek kitokį stilių. Šiuo metu interjero dizaino specialistai mieliau renkasi skirtingų, tačiau tarpusavyje puikiai derančių sofos bei fotelių kompoziciją. Tokiu būdu namai atrodo ne tik šiuolaikiškai, bet ir skoningai, išskirtinai.

Sofos-lovos, foteliai