Virtuvės komplektai - Korpusinių baldų gamyba - www.rempalbaldai.lt
169
page-template-default,page,page-id-169,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Virtuvės komplektai

UAB „Rempalas“ gamina modernius ir šiuolaikiškus virtuvės komplektus. Atsižvelgiant į Jūsų namų išplanavimą bei stilistiką, galime pasiūlyti būtent Jums tinkamiausią variantą. Jau daugiau nei 10 metų gaminame korpusinius baldus, tad puikiai išmanome ne tik gamybos technologijas, bet ir naujausias namų interjero tendencijas.

 

Virtuvės baldai yra vienas iš pagrindinių namų interjero akcentų, virtuvėje praleidžiame itin daug laiko, todėl būtina pagalvoti ir jos funkcionalumą, ir, žinoma, sukurti akiai patrauklius baldus. Pasirinkus individualų virtuvės komplekto užsakymą galite išspręsti visus su baldų gamyba susijusius klausimus, baldai ne tik bus pritaikyti būtent Jūsų erdvei ir išliks praktiški, bet ir atitiks būtent Jūsų išskirtinį skonį.

Renkantis virtuvės komplektą labai svarbu įvertinti ne tik koloristinius pasirinkimus, tačiau ir paviršiaus medžiagas bei tekstūras, nuo jų priklauso virtuvės baldų ilgaamžiškumas ir jų priežiūros sudėtingumas.

Šiuo metu itin populiarųs blizgūs virtuvės komplekto paviršiai. Vienas iš pasirinkimų – LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė). Ši plokštė puikus pasirinkimas virtuvės baldų gamybai, mat jos paviršius yra ganėtinai atsparus mechaniniam poveikiui ir daugeliui chemikalų, taip pat jis nebijo drėgmės. Šios savybės užtikrina lengvą virtuvės baldų priežiūrą, o tai yra itin svarbu, kadangi įprastai virtuvėje praleidžiama didelę dalį savo laiko, kuris turėtų teikti malonumą. O jis užtikrinamas lengva baldų priežiūra.

Be virtuvės baldų plokščių pasirinkimo taip pat labai svarbus virtuvės komplektų apšvietimas. Šiuolaikiškiems virtuvės baldams jau tapo įprasta įrengti modernius šviesos jungiklius, kurie reaguoja į prisilietimą. Taip sukuriamas vientisas baldų stilius be papildomų detalių, kurios gali apkrauti baldus nereikalingais akcentais.

Kadangi kiekvienas savo namus kuriame individualiai, virtuvės baldais taip pat turėtų būti pritaikyti būtent Jūsų erdvei. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkančius spalvinius ir tekstūrinius sprendimus, Jūsų patogumui, atvykstame erdvių išsimatuoti į namus.

Virtuvės komplektai