Apie mus - Korpusinių baldų gamyba - www.rempalbaldai.lt
90
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-90,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Apie mus

Ilgametė patirtis korpusinių baldų gamyboje

UAB „Rempalas“ – ilgametę darbo patirtį korpusinių baldų gamyboje turinti įmonė. Įvairių korpusinių ir nestandartinių baldų gamyba Klaipėdoje užsiimanti bendrovė yra orientuota į kokybę, patvarumą bei stilistiką. Todėl esame įsitikinę, kad ieškodami baldų savo namams, nesuklysite užsukę į Rempalo baldų saloną Klaipėdoje, Baltijos pr. 10. Suprantame, kaip sudėtinga rūpintis namų interjeru, todėl mūsų konsultantai mielai padės priimti Jums šiuos sprendimus – padėsime Jums išsirinkti ne tik medžiagas, bet ir mechanizmus. Juk geriausia specifinius klausimus palikti profesionalams, o Jums mėgautis svajonių namų vizija.

Be korpusinių baldų gamybos, taip pat prekiaujame įvairios paskirties minkštais baldais. Be jų sunku įsivaizduoti šiuolaikinius namus, tad esame pasiruošę pasiūlyti platų minkštų baldų asortimentą.

Kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną Klaipėdoje adresu: Baltijos pr. 10, 2 aukštas („Nemuno“ baldų centras).

sofa

Mūsų veikla:

• Prekyba minkštais ir korpusiniais baldais;

• Individualūs minkštų baldų užsakymai;

• Nestandartinių korpusinių baldų gamyba: virtuvės, komodos, spintos, prieškambariai, sekcijos ir kita;

• Biuro baldų gamyba;

• Slankiosios sistemos;

Patenkintas klientas – džiaugsmas mums, todėl mūsų tikslas yra kokybė už prieinamą kainą.