Lovos - Korpusinių baldų gamyba - www.rempalbaldai.lt
176
page-template-default,page,page-id-176,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Lovos

Baldų salone „Rempalas“ rasite didelį lovų pasirinkimą!

Baldų salone „Rempalas“ Klaipėdoje rasite itin platų kokybiškų miegamojo dvigulių bei viengulių lovų pasirinkimą už adekvačią kainą.

Suprantama, kad renkantis šį baldą labai svarbu atsižvelgti į keletą esminių dalykų. Vienas iš jų – patogumas. Jį gali garantuoti tinkamai pasirinktas čiužinys. Čia Jums pasiūlysime čiužinius nuo paties minkščiausio, iki kietesnio, priklausomai nuo kiekvieno pasirinkimo. Svarbu atkreipti dėmesį į būtent Jums komfortą garantuojantį čiužinį. Kietesni čiužiniai tinka žmonėms, turintiems problemų su stuburu, o minkštesni garantuoja karališką miegą.

Salone galėsite išmėginti keletą pasirinkimų, o mūsų konsultantai padės išsirinkti būtent Jums tinkamą čiužinį.

Be jo, taip pat labai svarbus ir miegamojo lovos dizainas. Medienos atramos, ar dirbtinės odos aptraukimai šiuo metu itin populiarūs. O platus kokybiškų medžiagų pasirinkimas padeda lengvai pritaikyti lovą prie bendro kambario interjero.

Siūlome ir prie lovų derančias šiuolaikiškas banketes, kurios sukuria stilingą kuriamo interjero išbaigtumą.

Be to, jog komfortiška lova lemia puikų miegą ir garantuoją lengvą pabudimą ryte, ji taip pat gali turėti ir papildomų funkcijų, kurios naudingos kasdienėje rutinoje. Lovose gali būti įmontuotos ir įvairaus dydžio daiktadėžės, kuriose galėsite sudėti įvairiausius daiktus taip neapkraunant namų erdvės.

Norėdami sukurti tikrą poilsio oazę nesidrovėkite kreiptis į profesionalus. Baldų salonas „Rempalas“ užtikrins Jūsų namų jaukumą!

lovos
miegamojo lova

Primename, kad baldus pristatome visoje Lietuvoje!
Mūsų saloną rasite Klaipėdoje, Baltijos pr. 10, „Nemuno baldų centre“, 2 aukšte.

Taip pat kilus klausimams kviečiame su mumis susisiekti tel.: +370 601 05947

„Rempalas“ – šiuolaikiškos miegamojo lovos Klaipėdoje!